گزارش لحظه به لحظه از ولادت امام زمان (عج)

در کتاب حاضر گزارشی به صورت لحظه به لحظه با تمام جزئیات ولادت امام زمان (ع) در قالب داستانی تقدیم می شود؛ تا بدانیم مادر او از کجا و چگونه به خاندان امامت آمده و چه گذشته تا موعود انبیا و اوصیا قدم در این جهان گذارده است. آنچه پیش روی شماست جمع بندی و تدوین یک صورت کامل از ماجرای ولادت امام زمان (ع) در 5 مرحله است، که با مراجعه به کلیه ی منابع مربوط به موضوع تنظیم گردیده است.

دسته بندی: موضوعات کتب / مهدویت
برچسب: 
مشخصات کتاب
معرفی کتاب
ارسال دیدگاه
مشخصات کتاب
موضوع اصلی : مهدویت
زبان کتاب : فارسی
نام نویسنده : محمد رضا انصاری
نام ناشر : دلیل ما
سال انتشار : 1398
نوبت چاپ : 30
شابک : 9789643975449
جلد کتاب : شومیز
قطع کتاب : رقعی
تعداد صفحات : 40 صفحه
وزن کتاب : 60 گرم
معرفی کتاب

اکنون 1171 سال ار ولادت آخرین حجت الهی می گذرد و برکات حضرتش از سرداب غیبت و مسجد سهله و میعادگاه جمکران تا بیکران عالم جلوه گر شده است؛ در کتاب حاضر گزارشی به صورت لحظه به لحظه با تمام جزئیات ولادت امام زمان در قالب داستانی تقدیم می شود؛ تا بدانیم مادر او از کجا و چگونه به خاندان امامت آمده و چه گذشته تا موعود انبیا و اوصیا قدم در این جهان گذارده است. آنچه پیش روی شماست جمع بندی و تدوین یک صورت کامل از ماجرای ولادت امام زمان در 5 مرحله است، که با مراجعه به کلیه ی منابع مربوط به موضوع تنظیم گردیده است.

این کتاب در پنج بخش به موضوعاتی نظیر بانویی از روم،‌ تا خانه امامت، در آستانه ولادت، میلاد قائم آل محمد و روزهای ولادت می‌پردازد.
این اثر یکی از مجموعه کتاب‌های گزارش‌های لحظه به لحظه از ... است که با استقبال فراوان خوانندگان روبرو شده‌اند. متن روان و ادبیات داستانی این مجموعه، به همراه دوری از تخیل‌های داستان پردازانه، از دلایل مهم مورد توجه قرار گرفتن مخاطبان است. نویسنده کتاب کوشیده است که تمامی مطالب مربوط به ولادت آن امام بزرگوار را در صفحات اندک و پرمحتوا به خوانندگان عرضه نماید.

در بخشی از این کتاب نوشته شده است:

امام هادی نامه‌ای به خط رومی نوشت و مهر کرد. آن‌گاه کیسه‌ای زر بیرون آورد که در آن 220 دینار بود و به بشر داد و فرمود: این کیسه را بگیر و به شهر بغداد مسافرت کن و در ظهر فلان روز کنار رودخانه دجله برو. هنگامی که آنجا رسیدی قایق‌های اسیران به بغداد می‌رسند و کنیزان را برای فروش عرضه می‌کنند. در آنجا «عمرو بن یزید» را پیدا کن و تمام روز از فاصله‌ای دور او را نظاره‌گر باش، تا آن‌که کنیزی را با صفاتی که برایت می‌گویم بر خریداران عرضه کند که آن کنیز دو لباس حریر ضخیم بر روی هم پوشیده است.

ارسال دیدگاه

مطالب و کتب مرتبط

فهرست