ربانی آیات الله و منتهی الامال جمیع انبیاء و اوصیا علیهم السلام - جلد اول

این کتاب شامل بیانات مرجع عالیقدر شیعه حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی در دوازده مجلس بوده و به بیان برخی از صفات و ویژگی های امام دوازدهم شیعیان، امام عصر ، با توجه به آیات و روایات می پردازد.

دسته بندی: موضوعات کتب / معارف اهل البیت علیهم السلام / کتب الکترونیک رایگان
برچسب: 
مشخصات کتاب
معرفی کتاب
ارسال دیدگاه
مشخصات کتاب
موضوع اصلی: مهدویت
زبان کتاب: فارسی
مولف: آیت الله حاج شیخ حسین وحید خراسانی
نام انتشارات: مدرسه الامام باقر العلوم
سال انتشار: 139۶
جلد کتاب: سلفون سخت
قطع: وزیری
شابک: 9789642694853
تعداد صفحات: ۴۶۴ صفحه
وزن کتاب: ۸۱۰ گرم


معرفی کتاب

این صحیفه جامعه و رقیمه مبارکه، رساله‌ای است مُشرقه و دُرّی فاخره و انواری باهره از معارف علّیّه مهدویه؛ که به حکم نون و القلم و ما یسطرون، از کتاب مکنون، به تنزیل ربّ العالمین، در لوح کتاب مبین به ظهور آمده است، تا شاید شمّه‌ای از مناقب بی قرین و اوصاف بی نظیر و فضائل بی بدیل معدن علوم نبویه و رحمه واسعه الهیه و کلمه اللّٰه تامّه و غوث امه مرحومه؛ حجت معبود و کلمه محمود؛ کتاب مسطور و رقّ منشور و دین ماثور، عدل مشتهر و امام منتظر؛ حضرت ولی عصر و امام زمان؛ حجّه بن الحسن العسکری روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه الفداء، از معادن کلمات نورانی اهل بیت عصمت و طهارت، در صحف منشوره کتب تدوینی و قلوب والهه کتب انفسی به رشته و خامه تحریر در آمده و مکتوب و مرقوم آید.
این اثر گرانسنگ و سترگ، افادات و افاضاتی است از ساحت مرجع بزرگ، بقیه السلف اساطین سماوات فقاهت ... که پس از غوص در اقیانوس کلمات قرآن وعترت در این عصر غیبت ، شیعیان و دلدادگان خاندان عصمت را بر صراط مستقیم ولایت و طریق قویم هدایت دلالت نموده است.
این جواهر کلمات و معارف عالیات در جمع نخبگان فقها و فضلا و اساتید سطوح عالیه و دروس خارج ، و در خور فهم آن مجالس و محافل ، با اسلوبی بی نظیر و شگفت انگیز در قالب بیان و خطابه ریخته شده و سپس به خامه قلم بر لوح نورانی این مکتوب جامع با تحقیق محتویات و پی نوشت بر کلمات نقش بسته است.

ارسال دیدگاه

مطالب و کتب مرتبط

فهرست